! משלוח חינם לכל רחבי הארץ

מדריך למשתמש

החלק את הכרטיסים החוצה בתנועה פשוטה אחת

מגן הכרטיס (Cardprotector) יכול להחזיק שישה כרטיסים, כולל אחד עם תבליט.

השתמש בכרטיס האחורי לתשלום ללא מגע מבלי להוציא אותו מהארנק.

להכניס את ארנק Secrid הקומפקטי לכיס הקדמי שלך.

שימוש

היכן אוכל למצוא מדריך הוראות שימוש ל Secrid שלי?

כדי לחסוך נייר, יצרנו מדריך מקוון למוצרים שלנו.

כמה כרטיסים נכנסים לארנק Secrid?

הכרטיס מגן - Cardprotector מאלומיניום יכול להכיל בין 4 ל -6 כרטיסים, תלוי בעובי שלהם. ככל שמספר הכרטיסים עם פרטים מוטבעים גבוה יותר, כך ה Cardprotector יכול להחזיק פחות כרטיסים. המנגנון שלו עובד גם עם כרטיס אחד בלבד, ולכן אין צורך למלא את Cardprotector לחלוטין.

ה- Cardprotector הוא הארנק הכי מינימליסטי באוסף שלנו. ניתן להוסיף רצועת כסף או שקופית נוספת כדי להרחיב את יכולת הארגון היומיומית שלך - אידיאלי לכמה כרטיסים נוספים או כרטיסי ביקור. Cardprotector משולב בכל ארנקי העור שלנו. ארנקים אלה מספקים מקום ל -4 עד 6 כרטיסים ב- Cardprotector ומקום עבור מזומנים, קבלות, כרטיסי ביקור ומקום לכרטיסים שפחות בשימוש בחלק החיצוני של העור. חלק חיצוני זה בארנקים ה Miniwallet ו- Twinwallet שלנו מספק מקום ל -4 כרטיסים נוספים לפחות. ב Slim Wallet ישנו חתך רחב יותר שמספק מקום ל 6 כרטיסים נוספים לפחות. במנעד רחב מה Cardprotector ועד ה- Twinwallet, יש מגוון רחב של פתרונות קומפקטיים שמתאימים כמעט לכולם.

האם ארנקים של Secrid מתאימים לכרטיסי נייר?

כרטיס המגן (Cardprotector) מיועד לכרטיסי פלסטיק רגילים כגון כרטיסי אשראי, הוא אינו מתאים לכרטיסי נייר כמו כרטיסי ביקור, מכיוון שהם יכולים לחסום את המנגנון. עם זאת, רצועת הכסף , מחיצת השקף, ה Miniwallet , Slimwallet וה Twinwallet מספקים מקום לכרטיסי נייר, מזומנים וקבלות.

האם יש הנחיות לדרך הטובה ביותר לשאת שטרות?

למרות גודלם הקומפקטי, הארנקים שלנו יכולים להכיל מספר שטרות גדול להפליא. לעתים קרובות שואלים אותנו כיצד צריך להציב שטרות בל ארנקי העור שלנו. אין לכך תשובה אחת. כל ארנק הופך להיות אישי לאחר השימוש בו, וזה חל גם על מציאת המיקום המיטבי עבור שטרות. .

ישנן שתי שיטות שאנחנו ממליצים עליהן. הראשון הוא להחליק את השטרות מטה לרוחב, כך שאין צורך לקפל את הכסף. דרך נוספת היא לפתוח את ה- Moneyflap ולהניח את השטרות בצורה אנכית. על ידי קיפול ה- Moneyflap, המזומנים מוחזקים היטב בארנק ותופסים מעט מאוד מקום.

בטיחות

מפני מה מגן ה Cardprotector (כרטיס מגן)?
מגן כרטיס (Cardprotector) האלומיניום מגן על כרטיסים מפני כיפוף, שבירה ותקשורת RFID ו- NFC לא רצויים.
מהי הצצה דיגיטלית ?

זוהי פרקטיקה המכונה גם כייסות דיגיטלית, פרקטיקה זו הכרטיסים שלך נקראים, מופעלים או מועתקים מרחוק. עבריינים יכולים לבצע גניבת זהות זו באמצעות קוראי RFID, מבלי לגעת בארנק שלך. התדרים של תג ה- RFID / NFC אינם יכולים לחדור לאלומיניום, מה שהופך את כרטיס המגן (Cardprotector) כמו חומת אש כנגד קריאה והעתקה בלתי מורשים של נתונים.

מה הם RFID / NFC?
זיהוי תדרים רדיו (RFID) ו תקשורת שדה קרוב (NFC) הן שיטות תקשורת אלחוטיות. שבב ואנטנה מספקים אפשרות להפעלה ו לקריאה מרחוק. כך שאין צורך להוציא את הכרטיס מהארנק כדי לשלם או לבצע צ'ק-אין. זה הופך את התשלום לקל ומהיר יותר, אך כרוך בסיכון מכיוון שעבריינים עלולים להפעיל מרחוק כרטיסים לא מוגנים ולגנוב את כספך או את המידע האישי שלך בלי לשים לב אליו. ה- Cardprotector הוא לב הארנקים שלנו ומגן מפני סיכונים אלה מכיוון שגלי הרדיו לא יכולים לחדור למארז האלומיניום. זה נבדק על ידי ארגון אירופי עצמאי TNO / TÜV, המאמת את בטיחות המוצרים.

תחזוקת המוצר

כיצד אוכל לנקות את כרטיס המגן (Cardprotector) של Secrid?
מגן הכרטיס (Cardprotector) עשוי אלומיניום, פלסטיק ונירוסטה ואטום למים. ניתן לנקות את כרטיס המגן עם מטלית רכה וסבון ולשטוף אותו במים חמים. עם זאת המלח במי הים יכול להשפיע על המתכות, לכן אנו ממליצים לשטוף את כרטיס המגן במים מתוקים לאחר מגע עם מי מלח. וודא שהמנגנון יבש לפני שתשתמש שוב בארנק שלך.
איך אני מטפל/ת במעטפת העור של ארנק Secrid?
באופן כללי, ארנקים של Secrid זקוקים למעט מאוד תחזוקה, וזה תלוי גם בסוג העור. אנא בקרו באתר שלנו.

פתרון תקלות ואחריות

מנגנון שליפת הכרטיסים של Secrid לא מקליק
אם מנגנון השליפה נתקע במשיכה לשליפת הכרטיס, נסו לשנות את סדר הכרטיסים שלך וליישר כרטיסים כפופים. לחלופין, ניתן להסיר לכלוך על ידי טלטול, נשיפה או שטיפה של כרטיס המגן במים חמים.

זיוף

כיצד אוכל להיות בטוח שרכשתי מוצר מקורי של Secrid?

העיצובים שלנו עוררו השראה לחברות רבות מאז השקנו את Secrid Cardprotector בשנת 2009. למרות הפטנטים שלנו, העתקות ממשיכות להתגלות. אנו עושים כמיטב יכולתנו לעצור אותם, אך זו מורכבת, מאתגרת וגוזלת זמן. אנו מבינים שלא תמיד קל לוודא כי ברשותך מוצר מקורי של Secrid. כדי לאמת את האותנטיות של הרכישה שלך, אתה יכול לרשום את המוצר שלך באופן מקוון באמצעות המספר הסידורי הייחודי בתוך כרטיס המגן. מלבד תעודת מקוריות, תקבל גם שנה שלישית אחריות לאחר ההרשמה.

אנו מקפידים גם על מדיניות קמעונאים זהירה ומעודדים אנשים לרכוש את המוצרים שלנו בחנויות פיזיות. מלבד מתן האפשרות לחוות את המוצרים שלנו, מטרתנו היא לתמוך בקמעונאים העצמאיים. זו הסיבה שאנחנו לא מציעים את המוצרים שלנו בפלטפורמות כמו אמזון, eBay ו- Bol.com. מכיוון שאיננו יכולים להבטיח כי מוצרים בפלטפורמות כאלה הם מוצרים מקוריים של Secrid, אנו ממליצים בחום שלא להזמין מאחד מהספקים המקוונים הללו. כדי להבטיח שאתה רוכש מוצר מקורי של Secrid, בקר באתר איתור החנויות שלנו כדי למצוא קמעונאי Secrid בקרבתך. אם יש לך שאלות, טיפים או משוב נוספים בנוגע להעתקות של Secrid, אנא פנה אלינו לכתובת sales@igimik.com. במידה ולא מצאת את תשובה או השאלה שחיפשת אנחנו תמיד שמח לתת מענה ולעזור, בבקשה צרו קשר.

במידה ולא מצאת את תשובה או השאלה שחיפשת

אנחנו תמיד שמח לתת מענה בבקשה צרו קשר.